Aktualizacja

Trwa aktualizacja sklepu. Zapraszamy wkrótce.
Przepraszamy za utrudnienia.

Informacje o sklepie

Sklep savena.pl to naturalne rozszerzenie stacjonarnej działalności z 20 letnim doświadczeniem w branży instalacyjno-sanitarnej.

Obszerny magazyn oraz dynamiczna obsługa sprawiają, że zamówienia wysyłane są najczęściej do 24 godzin. Zadowolenie i satysfakcja naszych klientów są dla nas bardzo istotne.

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu - odpowiedź uzyskacie Państwo błyskawicznie.


Dlaczego my?

Sklep internetowy savena.pl to marka legalnie działającej firmy Avengo (Szczegółowe informacje dotyczące firmy znajdziecie Państwo w zakładce "Kontakt").

Dzięki współpracy z czołowymi producentami artykułów łazienkowych, kuchennych, ogrodowych i ogrzewania jesteśmy w stanie Państwu zaoferować wysoką jakość produktów w dobrej cenie.

Nieustannie dbamy o rozszerzenie naszej oferty dlatego też często znajdą Państwo w savena.pl nowości lub produkty z kolekcji limitowanych.

Dokonując zakupu w sklepie savena.pl otrzymujecie Państwo wysoki stopień bezpieczeństwa, całość przeprowadzanych transakcji jest szyfrowana protokołem SSL (Więcej informacji w dziale "Bezpieczeństwo"), natomiast o bezpieczeństwo Państwa płatności dba firma PaU.pl.


Certyfikat "Sklep Prokonsumencki"

Miło nam poinformować, że sklep savena.pl uzyskał Certyfikat dbałości o prawa konsumenta "Sklep Prokonsumencki". Certyfikat oznacza, że sklep posiada regulamin dbający o prawa Konsumenta a Sprzedawca przestrzega prostych i jasnych reguł związanych z reklamacją towaru i prawem odstąpienia od umowy. Zapraszamy do zapoznania się z certyfikatem ›


Obserwuj nas także na Facebooku!

Wszelkie informacje o Nowościach oraz Promocjach publikujemy również na naszym profilu na Facebooku, zachęcamy do obserwacji: