Aktualizacja

Trwa aktualizacja sklepu. Zapraszamy wkrótce.
Przepraszamy za utrudnienia.

Informacje o produkcie

Primo Jednouchwytowe kubistyczne firmy Deante jednouchwytowa w kolorze Inox.Gwarancja: 7 lat.

Rysunki techniczne
  • Rysunek techniczny 1
Dane szczegółowe
Kolor Inox
Rodzaj stojąca
Ilość uchwytów jednouchwytowa
Gwarancja 7 lat
Element sterujący regulator ceramiczny Ø35
Długość wylewki [mm] 200
Wysokość korpusu [mm] 280
Klasa przepływu Z
Wylewka U Tak
Dodaj opinię o produkcie
Opinie o produkcie

Produkt Primo Jednouchwytowe kubistyczne Inox nie posiada jeszcze dodanych opinii. Posiadasz ten produkt? Chesz pomóc innym w zakupie i wyrazić swoją opinię? Wyraź już teraz swoją opinię »

Zobacz więcej
O kolekcji Primo

Perfekcyjna stylistyka baterii Primo idealnie wpisuje się w modny geometryczny nurt w designie. Ostre krawędzie, zachowane kąty proste,symetria i proporcja-wszystkie te elementy widoczne w designie serii Primo stanowią o jej klasycznej elegancji. Masywny korpus o wyrazistej linii i dostosowana do niego kształtem oraz rozmiarem dźwignia to cechy charakterystyczne tych baterii. Produkty z serii Primo posiadają wysokiej klasy aerator, który poprzez odpowiednie napowietrzanie wody oszczędza jej zużycie nawet o 50%. Do zmniejszenia ilości zużycia wody przyczynia się również zamontowana w bateriach blokada otwarcia gorącej wody.

Z kolei łatwe czyszczenie baterii z nagromadzonego osadu wapiennego oraz wysoka jakość użytych materiałów są gwarantem wielu lat ich bezawaryjnego działania. Baterie posiadają także system antybakteryjny zapobiegający rozwojowi bakterii na sitkach aeratora, co czyni je produktem nie tylko funkcjonalnym ale i bezpiecznym. Seria ta jest owocem pracy polskich projektantów Pawła Hadriana i Tomasza Gawdzika, którzy zaprojektowali ją na zlecenie oraz według koncepcji ekspertów ds. produktu firmy Deante.

Podobne produkty