Aktualizacja

Trwa aktualizacja sklepu. Zapraszamy wkrótce.
Przepraszamy za utrudnienia.

Informacje o produkcie

Oras Saga Bateria umywalkowa z zaworem spustowym i rączką Bidetta Możliwość ustawienia max. temperatury i strumienia wody na ceramicznej głowicy sterującej.

Informacje o gwarancji

Baterie ORAS są wyrobem wysokiej jakości wyprodukowanym przy użyciu specjalistycznej technologii i przy użyciu najlepszych surowców. Właściwie zamontowane i użytkowane będą służyć przez lata. Wyroby firmy ORAS spełniają wymagania polskich i europejskich norm. Wszystkie wyroby są znakowane znakiem budowlanym „B” na podstawie Deklaracji Zgodności z PN-EN lub z Aprobatami Technicznymi (dotyczy baterii elektronicznych Oras Electra). Na wybrane wyroby firma Oras posiada Certyfikaty Zgodności z PN-EN. Wszystkie wyroby posiadają Atesty Higieniczne wydane przez Państwowy Zakład Higieny: Firma Oras posiada wdrożony, stosowany oraz certyfikowany system ISO 9001 oraz ISO 14001. Podane warunki gwarancji Oras odnoszą się do baterii i akcesorii wyposażonych w oryginalne części Oras. Wszystkie posiadane przez firmę Oras certyfikaty, aprobaty i deklaracje zgodności odnoszą się do baterii wyposażonych w oryginalne części Oras. W przypadku używania innych nieoryginalnych części Oras nie jest w stanie zapewnić deklarowanej jakości.

Certyfikaty i deklaracje

Posiada: znak budowlany „B”, atest PZH, deklarację zgodności. Atest Higieniczny PZH HK/W/0904/01/2008 F-elastyczne wężyki podłączeniowe

Rysunki techniczne
  • Rysunek techniczny 1
Dane szczegółowe
Kolor Chrom
Gwarancja 24 miesiące
Klasa głośności I
Ciśnienie robocze 50 - 1000 kPa
Przepływ wody dla 300 Kpa 0.14 l/s
Woda ciepła zasilająca max. 80° C
Dodaj opinię o produkcie
Opinie o produkcie

Produkt Bateria umywalkowa nie posiada jeszcze dodanych opinii. Posiadasz ten produkt? Chesz pomóc innym w zakupie i wyrazić swoją opinię? Wyraź już teraz swoją opinię »

Zobacz więcej
O kolekcji Oras Saga 

Oras Saga to nowa linia baterii łatwych w obsłudze i wytrzymałych, łączących nowoczesne wzornictwo z niezawodną, udoskonalaną przez dekady technologią. Nowa bateria z jednym uchwytem umożliwia precyzyjne i łatwe dostosowywanie strumienia i temperatury wody. Jest niedroga, a jej czyszczenie nie sprawia problemów.

Podobne produkty