Aktualizacja

Trwa aktualizacja sklepu. Zapraszamy wkrótce.
Przepraszamy za utrudnienia.

Informacje o produkcie

Bateria umywalkowa stojąca Ultra firmy Deante jednouchwytowa w kolorze Chrom. Gwarancja: 7 lat.

Aranżacja
Aranżacja Bateria umywalkowa stojąca Ultra
Rysunki techniczne
  • Rysunek techniczny 1
Dane szczegółowe
Kolor Chrom
Ilość uchwytów jednouchwytowa
Korek automatyczny Tak
Gwarancja 7 lat
Element sterujący regulator ceramiczny Ø40
Długość wylewki [mm] 112
Montaż stojąca
Wysokość korpusu [mm] 175
Klasa przepływu Z
Dodaj opinię o produkcie
Opinie o produkcie

Produkt Bateria umywalkowa stojąca Ultra nie posiada jeszcze dodanych opinii. Posiadasz ten produkt? Chesz pomóc innym w zakupie i wyrazić swoją opinię? Wyraź już teraz swoją opinię »

Zobacz więcej
O kolekcji Ultra

Nowoczesna forma baterii Ultra została stworzona z myślą o Klientach posiadających indywidualne poczucie stylu, których wizję łazienki odzwierciedlają wyłącznie produkty o wyjątkowym wzornictwie. Elementem wyróżniającym baterie Ultra jest perfekcyjnie ukształtowana dźwignia, która w połączeniu z opływowym kształtem korpusu nadaje bateriom niekonwencjonalnego i dynamicznego charakteru.

Baterie z serii Ultra zostały wyposażone w nowoczesny, wysokiej klasy aerator, który obficie napowietrzając wodę zwiększa ich wydajność i oszczędza jej zużycie nawet o 50%. Baterie te posiadają również blokadę otwarcia gorącej wody, która pozwala na stałe dopasować strumień wody ciepłej do potrzeb użytkowników, przyczyniając się w ten sposób do jej oszczędzania. Łatwe czyszczenie baterii bez konieczności wykręcania aeratora i system antybakteryjny zapobiegający rozwojowi bakterii na jego sitkach to udogodnienia, które z całą pewnością wpłyną na komfort użytkowania i przedłużą ich żywotność. Ta oryginalna seria łącząca w sobie funkcjonalność i niepowtarzalny design jest efektem pracy polskiego projektanta Tomasza Marosa we współpracy z ekspertami firmy Deante.

 

Podobne produkty