Aktualizacja

Trwa aktualizacja sklepu. Zapraszamy wkrótce.
Przepraszamy za utrudnienia.

Informacje o produkcie

Bateria umywalkowa z wężem i słuchawką typu BIDETTA Jaguar Line firmy Deante jednouchwytowa w kolorze Chrom. Gwarancja: 7 lat.

Rysunki techniczne
  • Rysunek techniczny 1
Dane szczegółowe
Kolor Chrom
Ilość uchwytów jednouchwytowa
Korek automatyczny Tak
Gwarancja 7 lat
Element sterujący regulator ceramiczny Ø40
Długość wylewki [mm] 120
Montaż stojąca
Wysokość korpusu [mm] 148
Klasa przepływu S
Dodaj opinię o produkcie
Opinie o produkcie

Produkt Bateria umywalkowa z wężem i słuchawką typu BIDETTA Jaguar Line nie posiada jeszcze dodanych opinii. Posiadasz ten produkt? Chesz pomóc innym w zakupie i wyrazić swoją opinię? Wyraź już teraz swoją opinię »

Zobacz więcej
O kolekcji Jaguar Line

Seria Jaguar Line to baterie, które zostały zaprojektowane przez firmę Deante. Ich charakterystyczna lekka i dynamiczna forma była inspirowana doskonałym z natury Jaguarem. Niepowtarzalny design spowoduje, że bateria Jaguar stanie się wyrazistym akcentem każdej łazienki.

Na serię Jaguar składają się baterie: zlewozmywakowa stojąca, umywalkową, bidetowa, natryskowa i wannowe. Wśród wannowych do wyboru jest klasyczny model ścienny i dwie nowości: bateria wannowa jednootworowa stojąca z kompletem natryskowym i bateria wannowa trójotworowa. Wszystkie dostępne są w wykończeniu chrom.

Seria Jaguar objęta jest 7 letnią gwarancją udzielaną przez Wytwórnię Armatury Deante, która kładzie szczególny nacisk na wykorzystanie najlepszych surowców i zachowanie najwyższych standardów przy produkcji armatury. Sprawdzona jakość i efektowne wzornictwo są gwarantem zadowolenia użytkowników serii Jaguar przez długie lata.

Podobne produkty