Aktualizacja

Trwa aktualizacja sklepu. Zapraszamy wkrótce.
Przepraszamy za utrudnienia.

Informacje o produkcie

Bateria wannowo-natryskowa (4-otworowa) z oddzielnymi regulatorami zimnej i ciepłej wody. Stała końcówka rozdzielająca o swobodnym wypływie wody (bez aeratora). Rączka natrysku i wąż natryskowy 2.0 m. W miejsce stadardowego aeratora umieszczona została unikatowa konstrukcja, która sprawia, że woda wypływa z wylewki w sposób naturalny, niczym z wodospadu.

Informacje o gwarancji

Baterie ORAS są wyrobem wysokiej jakości wyprodukowanym przy użyciu specjalistycznej technologii i przy użyciu najlepszych surowców. Właściwie zamontowane i użytkowane będą służyć przez lata. Wyroby firmy ORAS spełniają wymagania polskich i europejskich norm. Wszystkie wyroby są znakowane znakiem budowlanym „B” na podstawie Deklaracji Zgodności z PN-EN lub z Aprobatami Technicznymi (dotyczy baterii elektronicznych Oras Electra). Na wybrane wyroby firma Oras posiada Certyfikaty Zgodności z PN-EN. Wszystkie wyroby posiadają Atesty Higieniczne wydane przez Państwowy Zakład Higieny: Firma Oras posiada wdrożony, stosowany oraz certyfikowany system ISO 9001 oraz ISO 14001. Podane warunki gwarancji Oras odnoszą się do baterii i akcesorii wyposażonych w oryginalne części Oras. Wszystkie posiadane przez firmę Oras certyfikaty, aprobaty i deklaracje zgodności odnoszą się do baterii wyposażonych w oryginalne części Oras. W przypadku używania innych nieoryginalnych części Oras nie jest w stanie zapewnić deklarowanej jakości.

Certyfikaty i deklaracje

Posiada: znak budowlany „B”, atest PZH, deklarację zgodności. Atest Higieniczny PZH HK/W/0904/01/2008

Rysunki techniczne
  • Rysunek techniczny 1
Dane szczegółowe
Kolor Chrom
Gwarancja 24 miesiące
Oznaczenie produktu Nowość
Klasa głośności II
Ciśnienie robocze 50 - 1000 kPa
Przepływ wody dla 300 Kpa 0.45 l/s
Woda ciepła zasilająca max. 80° C
Dodaj opinię o produkcie
Opinie o produkcie

Produkt Bateria wannowa-natryskowa 4-otworowa Il Bagno Alessi Chrom nie posiada jeszcze dodanych opinii. Posiadasz ten produkt? Chesz pomóc innym w zakupie i wyrazić swoją opinię? Wyraź już teraz swoją opinię »

Zobacz więcej
O kolekcji IL BAGNO ALESSI Dot by Oras

Akcesoria łazienkowe linii IL BAGNO ALESSI Dot zaprojektował holenderski architekt Wiel Arets.W tej kolekcji główny nacisk został położony na taką aranżację wnętrza, które zapewnia pełny relaks. Na produktach tej linii umieszczono symbol projektu - okrąg. Wszystkie akcesoria łazienkowe są opatrzone identycznymi formami: średnica każdej baterii ma taką sama wartość, niezależnie od poszczególnych rozmiarów.„Strumień wody płynący z baterii przypomina wodospad" - podkreśla Wiel Arets.

Podobne produkty