Aktualizacja

Trwa aktualizacja sklepu. Zapraszamy wkrótce.
Przepraszamy za utrudnienia.

Informacje o produkcie

Wanna asymetryczna akrylowa Koło 160 x 100 cm, lewa, Clarissa w kolorze białym, z siedmioletnią gwarancją producenta.

Opis rozszerzony

Wanna Clarissa występuje w komplecie z nogami. Do kompletowania z obudową frontową i boczną.

Informacje o gwarancji

Producent udziela 84 miesięcy (7 lat) gwarancji na wyroby akrylowe licząc od dnia zakupu przez użytkownika. W ramach uprawnień gwarancyjnych usunięte zostaną wszystkie wady jednoznacznie wynikające z błędów produkcyjnych lub niedoskonałości materiału. Wymienione wadliwe części przechodzą na własność producenta. Gwarancja obejmuje w szczególności: Zachowanie i powtarzalność barwy masy akrylowej, wymiary oraz nie pojawienie się rozwarstwienia akrylu i innych wad jakościowych na powierzchni akrylu. Wyrób przed montażem powinien być sprawdzony, w przypadku jakichkolwiek wad nie powinien być montowany.

Aranżacja
Aranżacja Wanna asymetryczna 160 x 100 cm, lewa, Clarissa
Dane szczegółowe
Gwarancja 7 lat
Kolor Biały
Materiał Akryl
Długość [mm] 1600
Szerokość [mm] 1000
Wysokość [mm] 450
Pojemność [l] 230
Średnica odpływu [mm] 52
Strona asymetrii lewa
Dodaj opinię o produkcie
Opinie o produkcie

Produkt Wanna asymetryczna 160 x 100 cm, lewa, Clarissa nie posiada jeszcze dodanych opinii. Posiadasz ten produkt? Chesz pomóc innym w zakupie i wyrazić swoją opinię? Wyraź już teraz swoją opinię »

Zobacz więcej
O kolekcji Clarissa

Wanny z serii Clarissa marki KOŁO, to trzy modele dające nieograniczone możliwości aranżacji jednego z najbardziej prywatnych i intymnych pomieszczeń w naszym domu – łazienki. Wykonane z akrylu są nie tylko eleganckie, ale również łatwe do utrzymania w czystości. Dzięki temu zamiast martwić się o ewentualne zabrudzenia i uszkodzenia możemy więcej czasu poświęcić na tworzenie wyjątkowego klimatu, atmosfery, z którą wyczarujemy wspaniałą kąpiel.

Podobne produkty