Aktualizacja

Trwa aktualizacja sklepu. Zapraszamy wkrótce.
Przepraszamy za utrudnienia.

Informacje o produkcie

Wanna prostokątna 140 x 70 cm, Koło, Opal Plus. Kolor: Biały z długą gwarancją producenta: 7 lat

Opis rozszerzony

Wanna w komplecie z nogami.

Informacje o gwarancji

Producent udziela 84 miesięcy (7 lat) gwarancji na wyroby akrylowe licząc od dnia zakupu przez użytkownika. W ramach uprawnień gwarancyjnych usunięte zostaną wszystkie wady jednoznacznie wynikające z błędów produkcyjnych lub niedoskonałości materiału. Wymienione wadliwe części przechodzą na własność producenta. Gwarancja obejmuje w szczególności: Zachowanie i powtarzalność barwy masy akrylowej, wymiary oraz nie pojawienie się rozwarstwienia akrylu i innych wad jakościowych na powierzchni akrylu. Wyrób przed montażem powinien być sprawdzony, w przypadku jakichkolwiek wad nie powinien być montowany.

Aranżacja
Aranżacja Wanna prostokątna 140 x 70 cm, Opal Plus
Dane szczegółowe
Gwarancja 7 lat
Oznaczenie produktu Nowość
Kolor Biały
Materiał Akryl
Długość [mm] 1400
Szerokość [mm] 700
Dodaj opinię o produkcie
Opinie o produkcie

Produkt Wanna prostokątna 140 x 70 cm, Opal Plus nie posiada jeszcze dodanych opinii. Posiadasz ten produkt? Chesz pomóc innym w zakupie i wyrazić swoją opinię? Wyraź już teraz swoją opinię »

Zobacz więcej
O kolekcji Opal Plus

Wanna to już nie tylko element wyposażenia łazienki. W wannie, jak nigdzie indziej możemy się zrelaksować i zapomnieć o codziennych troskach. W otoczeniu wonnych zapachów świec i olejków, otuleni miękką pianką czujemy się jak prawdziwi, oderwani od świata bogowie. Dla zwiększenia doznań płynących z kąpieli ważny jest wybór odpowiedniej wanny, a to często oznacza większy wydatek. Rozwiązaniem jest nowa seria OPAL PLUS marki KOŁO. Przemawiają za nią nie tylko wysoka jakość i trwałość, ale także wyjątkowo atrakcyjna cena.

Podobne produkty