Aktualizacja

Trwa aktualizacja sklepu. Zapraszamy wkrótce.
Przepraszamy za utrudnienia.

Informacje o produkcie

Wanna prostokątna 170 x 75 cm, Koło, Clarissa. Kolor: Biały z długą gwarancją producenta: 7 lat

Opis rozszerzony

Wanna w komplecie z nogami, bez paneli. Do wanny wymagana jest specjalna armatura odpływowo-przelewowa o dłuższym odprowadzeniu wody.

Informacje o gwarancji

Producent udziela 84 miesięcy (7 lat) gwarancji na wyroby akrylowe licząc od dnia zakupu przez użytkownika. W ramach uprawnień gwarancyjnych usunięte zostaną wszystkie wady jednoznacznie wynikające z błędów produkcyjnych lub niedoskonałości materiału. Wymienione wadliwe części przechodzą na własność producenta. Gwarancja obejmuje w szczególności: Zachowanie i powtarzalność barwy masy akrylowej, wymiary oraz nie pojawienie się rozwarstwienia akrylu i innych wad jakościowych na powierzchni akrylu. Wyrób przed montażem powinien być sprawdzony, w przypadku jakichkolwiek wad nie powinien być montowany.

Rysunki techniczne
  • Rysunek techniczny 1
  • Rysunek techniczny 2
Dane szczegółowe
Gwarancja 7 lat
Kolor Biały
Materiał Akryl
Długość [mm] 1700
Szerokość [mm] 750
Wysokość [mm] 470
Głębokość [mm] 440
Pojemność [l] 260
Średnica odpływu [mm] 52
Dodaj opinię o produkcie
Opinie o produkcie

Produkt Wanna prostokątna 170 x 75 cm, Clarissa nie posiada jeszcze dodanych opinii. Posiadasz ten produkt? Chesz pomóc innym w zakupie i wyrazić swoją opinię? Wyraź już teraz swoją opinię »

Zobacz więcej
O kolekcji Clarissa

Wanny z serii Clarissa marki KOŁO, to trzy modele dające nieograniczone możliwości aranżacji jednego z najbardziej prywatnych i intymnych pomieszczeń w naszym domu – łazienki. Wykonane z akrylu są nie tylko eleganckie, ale również łatwe do utrzymania w czystości. Dzięki temu zamiast martwić się o ewentualne zabrudzenia i uszkodzenia możemy więcej czasu poświęcić na tworzenie wyjątkowego klimatu, atmosfery, z którą wyczarujemy wspaniałą kąpiel.

Podobne produkty