Aktualizacja

Trwa aktualizacja sklepu. Zapraszamy wkrótce.
Przepraszamy za utrudnienia.

Informacje o produkcie

Wanna prostokątna 170 x 75 cm, Koło, Modo. Kolor: Biały z długą gwarancją producenta: 7 lat

Opis rozszerzony

Wanna w komplecie z nogami, odpływ wanny z boku.

Informacje o gwarancji

Producent udziela 84 miesięcy (7 lat) gwarancji na wyroby akrylowe licząc od dnia zakupu przez użytkownika. W ramach uprawnień gwarancyjnych usunięte zostaną wszystkie wady jednoznacznie wynikające z błędów produkcyjnych lub niedoskonałości materiału. Wymienione wadliwe części przechodzą na własność producenta. Gwarancja obejmuje w szczególności: Zachowanie i powtarzalność barwy masy akrylowej, wymiary oraz nie pojawienie się rozwarstwienia akrylu i innych wad jakościowych na powierzchni akrylu. Wyrób przed montażem powinien być sprawdzony, w przypadku jakichkolwiek wad nie powinien być montowany.

Dane szczegółowe
Gwarancja 7 lat
Oznaczenie produktu Nowość
Kolor Biały
Materiał Akryl
Długość [mm] 1700
Szerokość [mm] 750
Dodaj opinię o produkcie
Opinie o produkcie

Produkt Wanna prostokątna 170 x 75 cm, Modo nie posiada jeszcze dodanych opinii. Posiadasz ten produkt? Chesz pomóc innym w zakupie i wyrazić swoją opinię? Wyraź już teraz swoją opinię »

Zobacz więcej
O kolekcji Modo

Wanny MODO marki KOŁO obok walorów użytkowych charakteryzują się także ciekawym wzornictwem. Jej uniwersalny i zawsze modny biały kolor oraz prostokątny kształt będą uzupełnieniem wnętrza w nowoczesnym stylu. W zależności od dodatków i wyposażenia łazienki produkt dobrze skomponuje się z minimalistyczną przestrzenią, a umieszczony w klasycznym wnętrzu doda mu stylu i będzie znaczącym elementem wystroju.

Wanny MODO marki KOŁO to połączenie prostoty kształtów, ciekawego wzornictwa, komfortu użytkowania oraz przystępnej ceny. To sprawia, że produkt będzie nas cieszył przez długi czas i zdobił wnętrze każdej łazienki.

Podobne produkty