Aktualizacja

Trwa aktualizacja sklepu. Zapraszamy wkrótce.
Przepraszamy za utrudnienia.

Informacje o produkcie

Regulator SCL-109 przeznaczony jest do sterowania pompą obiegu wody C.O. Zadaniem regulatora jest załączanie pompy, jeśli temperatura przekroczy żądaną wartość.

Opis rozszerzony

Zapobiega to niepotrzebnemu działaniu pompy, co pozwala zaoszczędzić energię elektryczną (oszczędności w zależności od stopnia wykorzystania pieca sięgają nawet 60%), jak i przedłuża żywotność pompy. Dzięki temu wzrasta jej niezawodność i maleją koszty związane z eksploatacją.

Temperatura załączenia pompy regulowana jest potencjometrem w zakresie 20°C do 80°C. Pompa wyłącza się, jeśli temperatura rzeczywista spadnie o 2°C poniżej temperatury zadanej (nastawianej potencjometrem).

Regulator SCL-109, prócz potencjometru posiada dwa przełączniki. Pierwszy przełącznik służy do załączania regulatora (jest to sygnalizowane zaświeceniem się diody zielonej), natomiast drugi koloru czerwonego służy do ręcznego ząłącznia pompy. Kolejne dwie diody świecące sygnalizują: żółta (praca), czerwona - przerwa (postój)

Dodaj opinię o produkcie
Opinie o produkcie

Produkt Regulator, sterownik pompy c.o. nie posiada jeszcze dodanych opinii. Posiadasz ten produkt? Chesz pomóc innym w zakupie i wyrazić swoją opinię? Wyraź już teraz swoją opinię »

Podobne produkty